Cvičenie detí s rodičmi

Pozývame všetky deti s rodičmi na spoločné cvičenie. Cvičenie je charakteru športového tréningu vhodne prispôsobené vekovej kategórii cvičencov. Zameriava sa na rozvoj koordinácie, správneho držania tela a pohybových návykov. V prípade potreby je možnosť konzultácie s fyzioterapeutom. Tešíme sa na všetkých cvičencov od 2 do 6 rokov v sprievode rodičov. Poverená osoba za doprovod detí má plnú zodpovednosť za pohyb a bezpečnosť v priestoroch telocvične. Ďakujeme, že prispejete 4,-€/ za zúčastnené dieťa na našu neziskovú organizáciu. 

Skôr ako prídete, prosíme pošlite nám registračné údaje "viď formulár dolu" aby sme mali v budúcnosti uľahčenú prezenčku priamo na cvičení. Následne Vám naspäť zašleme QR kód, ktorým sa v telefóne budete Vy alebo doprovod dieťaťa prezentovať na cvičeniach.

Cvičíme každý:

pondelok : 17.00 - 18.00

štvrtok: 17.00 - 18.00

v stredy 17,30 - 18,30 - ! Pokiaľ je to čo i len trochu možné, tak iba pre deti staršie ako 6 rokov ! Hrozí tu riziko úrazu - stretom s iným cvičiacim.

Oceníme a ďakujeme, že sa  rodičia v tomto čase zdržia vybavovania telefonátov a budú sa venovať dohľadom nad svojimi deťmi.

 

V mesiacoch júl , august a školské volná pre TN kraj a sviatky sa cvičenie nekoná !

Povinná výbava dieťaťa a rodiča: športové oblečenie s ľahkou cvičebnou obuvou a športová nálada.

 

Registrácia na cvičenie "Detí s rodičmi"

Fotogaléria: Cvičenie detí s rodičmi

/album/fotogaleria-cvicenie-deti-s-rodicmi/lv269349-jpg/